Lauko durys kaina

Lauko durys kaina“ – viena ieškomiausių frazių, kuomet nusprendžiama pasikeisti lauko duris. Kad ir kaip norėtųsi kokybiško gaminio, tačiau kaina taip pat nėra paskutinis kriterijus, pagal kurį pasirenkamos durys. Taigi, kokias duris vertėtų rinktis, kad tai neatsilieptų neigiamai piniginei?

lauko durys kainaGana dažnas pasirinkimas – aliuminio durys, kurios atrodo tikrai solidžiai. Jų kaina nėra pati mažiausia, tačiau ilgaamžiškumas yra garantuotas – tikrai netenka jaudintis, kad duris teks keisti po kelerių metų ar po dešimtmečio. Jos tikrai yra kokybiškos, patvarios, ir saugios, taigi, tai ir lemia didelį šių durų populiarumą. Vis dėlto, tokios durys ne itin sulaiko šilumą, taigi, negali užtikrinti, kad namuose visada bus pakankamai šilta.

Šarvo durys pasirenkamos taip pat gana dažnai, tačiau jų kainos yra gana nemažos. Jas dažniausiai pasirenka daugiabučių gyventojai, norintys, kad namuose būtų šilta ir saugu. Šios durys puikiai sulaiko šilumą ir apsaugo namus nuo įsibrovėlių.

Medinės durys – taip pat dažnas pasirinkimas, iš medžio dažnai pasirenkamos tiek namų, tiek ir pirties durys, nes jos puikiai sulaiko šilumą. Tai – vienas didžiausių šių durų privalumų, tačiau tuo, žinoma, jie neapsiriboja. Medinės durys taip pat gali garantuoti saugumą ir garso izoliaciją, o didelis tokių durų pasirinkimas garantuos, kad jums pavyks išsirinkti patį tinkamiausią variantą. Gana dažnai, renkantis duris, svarbu būna ir tai, kad jos puikiai derėtų prie namų interjero. Kadangi durys iš medžio namas suteikia jaukumo, o spalvų paletė tikrai plati, tikėtina, kad pavyks išsirinkti patį tinkamiausią variantą.

Taip pat gana dažnai pasirenkamos ir durys iš plastiko – daugiabučių gyventojai jas pasirenka kiek rečiau, tačiau sodybos nameliams tai gali būti geriausiu pasirinkimu. Tokių durų kaina nėra didelė, todėl tokias duris gali sau leisti įsigyti kiekvienas. Plastikinės durys tarnauja gana ilgą laiką, o taip pat ir išlaiko savo pirminę išvaizdą, ir nereikalauja ypatingos priežiūros.

Taigi, rinkdamiesi duris įvertinkite, kuris sprendimas jums gali būti tinkamiausias, atsižvelgdami į gerąsias įvairių medžiagų durų savybes. Tikėtina, kad pasvarsčius tikrai atrasite tinkamiausią sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *