Keltai – jūsų kelionės tikslui

Dažniausiai kelionėms pasirenkamas laikas – vasara, kuomet vis dažniau pasvarstoma apie išvykas į užsienio šalis. Šiuo metu vis dažniau ieškoma ypatingų kelionių pasiūlymų, ir vienas palankiausių būdų keliauti – keltu. Keltai į tam tikras šalis kursuoja septynias ar šešias dienas į savaitę, tad kelionės datą bus tikrai nesunku išsirinkti.

keltaiNors kartais dvejojama, ar tai gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu – juk kelionės keltu trunka ilgiau nei lėktuvu, tačiau ši transporto priemonė turi tikrai nemažai kitų privalumų, kurie nustelbia šį trūkumą. Vienas didžiausių patogumų yra tai, kad keliautojai su savimi gali pasiimti nuosavą automobilį – nuvykus į svečias šalis jau nebereikės rūpintis transporto priemonėmis, kuriomis būtų galima nuvykti į norimą vietą ar į viešbutį. Kai kuriose užsienio šalyse automobilių nuoma tikrai nėra iš pigiųjų, todėl kartais tenka tam išleisti nemažai pinigų. Nors keliauti keltu su nuosavu automobiliu kainuos brangiau nei be jo, tačiau ši suma tikrai atsiperka, nes nuvykus į užsienio šalis tikrai nereikės rūpintis reikalingu transportu, taigi, tokiu būdu tikrai galima sutaupyti pinigų.

Kelionių keltu kaina yra tikrai labai palanki, taigi, abejoti neverta – keltai yra vienas pigiausių būdų nuvykti į tam tikras užsienio šalis. Taip pat svarbu ir tai, kad bagažo svoris nėra ribojamas, o tai tikrai aktualu praktiškai kiekvienam keliautojui. Galite nesijaudinti, kiek svers jūsų bagažas, taigi, galėsite pasiimti visus daiktus, kurie gali garantuoti kelionės komfortą. Deja, pastaruoju metu skrendantys lėktuvu pastebi, kad lagamino svoris vis labiau ribojamas, ir tai, žinoma, sudaro tam tikrų nepatogumų. Keliaujantiems keltu su šia problema susidurti netenka, tad kelionė tampa dar patogesnė.

Gera žinia ir gyvūnų mylėtojams – jums nereikės sukti galvos, kur palikti savo augintinį, nes jį galėsite pasiimti į kelionę. Tokiu atveju galėsite būti tikri, kad augintinis nepatirs streso, o jums nereikės ieškoti, kas galėtų jį prižiūrėti. Svaru tai, kad gyvūnas turėtų mikročipą, turėtų pasą ir būtų paskiepytas. Taip pat keliautojai turėtų išsipirkti visą kajutę, tačiau toks pasirinkimas ir taip priimamas gana dažnai.

Taigi, keliauti keltu iš tiesų gali būti vienu geriausių pasirinkimu, tad delsti neverta – pradėkite planuoti kelionę jau šiandien.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *