Keltai

Kelionės – vienas dažniausių mėgstamų laisvalaikio praleidimų būdų. Kiekvienas keliautojas pasirenka jam labiausiai patinkantį keliavimo būdą, ir rinktis tikrai yra iš ko: lėktuvai, lengvieji automobiliai, autobusai, traukiniai ir keltai. Pastarasis variantas paskutiniu metu tampa vis populiaresnis, ir taip nutinka dėl kelių pagrindinių priežasčių. Taigi, kodėl verta keliauti būtent keltu?

KeltaiVisų pirma, tai itin patogu dėl keltų kursavimo laiko. Pavyzdžiui, keltai į Vokietiją vyksta 6 kartus per savaitę, o į Švediją- kasdien. Deja, to paties negalime pasakyti apie lėktuvų tvarkaraščius, nes kai kurie skrydžiai organizuojami tik kartą per savaitę, ir tai ne visada yra labai patogu. Be to, skrendant lėktuvu gana trumpam laikui, skrydžių bilietų kaina ne visada džiugina.

Taip pat svarbu ir tai, kad keliaujant keltu nereikia jaudintis dėl bagažo svorio. Skrendant lėktuvu tai gali tapti tikru galvos skausmu, nes kartais leidžiamas tik 5-7 kg rankinis bagažas, o už papildomą svorį tenka visai nemažai susimokėti. Keliaujant keltu dėl to rūpintis tikrai neverta, nes bagažo svoris nėra ribojamas, taigi, galite pasiimti tiek daiktų, kiek jums jų gali prireikti kelionėje.

Keltų bilietai gali būti perkami tiesiog internetu, taigi, jums nereikės gaišti laiko, važiuojant į kelionių agentūrą. užsakyti ir apmokėti bilietus galite vos per kelias minutes, taigi, tai tikrai ilgai neužtruks.

Taip pat su savimi galėsite pasiimti ir savo augintinį. Deja, skrendant lėktuvu ar keliaujant autobusu, tai pernelyg sudėtinga, ir gyvūnėliui kainuoja pernelyg daug streso. Keliaujant keltu jūs galite su savimi pasiimti augintinį, kuris turi mikročipą ir skiepų pažymėjimą, taigi, šeimininkams tai nekainuoja papildomų rūpesčių. Jums nereikės jaudintis, kur palikti savo mylimą gyvūnėlį, nes jis galės keliauti tiesiog su jumis.

Taigi, keliauti keltu tikrai paprasta, ir šis kelionės tipas turi tikrai nemažai pranašumų prieš kitus keliavimo būdus. Nors kelionės trukmė ir ilgesnė nei skrendant lėktuvu, tačiau visi kiti privalumai tikrai atperka šį nepatogumą su kaupu. Taigi, jei planuojate atostogas, apmąstykite šį keliavimo būdą, ir, pasirinkus keltą, tikėtina, kad tikrai nesigailėsite, ir tai taps vienu mėgstamiausiu jūsų keliavimo būdų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *