Kaip daryti remontą naujiems namams

Namų remontasDaugybei jaunų porų man and van east London padeda persikraustyti į naujus namus, kai tokius pavyksta surasti. Štai ir dar vieną porą turime, kuriai dabar prireikė man and a van east London, kad po ilgos nuomos sutarties pagaliau jų daiktai atsidurtų tame bute, kurį jie jau galėtų laikyti savu. Nėra lengva nusipirkti butą Londone, tačiau ši jauna pora ilgai ir sunkiai dirbo, kad sutaupytų pradiniam įnašui į paskolą. Toliau jie visą likusį gyvenimą atidavinės tą paskolą, bet tai juk geriau, negu gyventi bute, kurį nuomojiesi, ar ne? Taigi, štai jums apie tai, kaip darytis remontą bute Londone, kad nereikėtų prašauti.

Kapitalinis ar kosmetinis

Vienas iš esminių klausimų, kurį reikia sau užduoti prieš imantis remonto, tai kokio tipo jo reikia. Ar tai turi būti kapitalinis, ar kosmetinis remontas. Kapitalinio metu gali būti kažkaip koreguojama sienų padėtis, gali būti dedami langai ir taip pat keičiamos jų pozicijos, gali reikėti pakeisti grindis. Kartais atrodo, kad užteks tik kosmetinio remonto, tik kažką persidažyti, bet jūs nežinote, tikrosios padėties. Gal po grindimis gyvena grybas, gal už sienų visiškai suirusi šiltinimo medžiaga. Tam, kad žinotumėte, kokio remonto reikia, turite pasitarti su meistrais. O gal kartais galvosite, kad čia reikia kapitalinio, nes viskas gana prastos būklės. Bet ne būtinai jums iš tikro jo reikės. Nes labai dažnai būna, kad neapsimoka remontuoti patalpų, daugiau sukišite į remontą nei į to būsto nugriovimą ir naujo pastatymą. Pagalvokite būtinai ir apie tai, nes tai gali leisti jums sutaupyti.

Seną derinti su nauju

Kai nuspręsite remontuoti, turėkite omenyje, kad dabar yra tokios interjero tendencijos, kurios galbūt jums leis labai daug sutaupyti. Pamatysite, kad galima seną daiktą derinti su nauju, ir tai leidžia pasiekti nuostabių rezultatų. Gal pats metas palikti tuos senus medinius rąstus, taip pat senas raudonų plytų sienas. Gal tai ir yra tie dalykai, kurių reikia, kad turėtumėte gražiausią variantą.

Daugiau šviesos ir mažiau sienų

Būtinai pasistenkite sukurti kuo jaukesnę aplinką, įdėdama daugiau šviesos į savo namus. Jeigu jums jos atrodė, kad netrūksta, vis tiek įsivaizduokite, kaip jos galėtų būti dar daugiau. Gal nebūtina siena, skirianti valgomąjį ir virtuvę. Gal galima įdėti didesnius, vitrinos tipo langus. Jūs pačių pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *