Ką svarbu žinoti nuomojantis automobilį?

Nuomos paslaugosKasdienėms arba keliavimo reikmėms dažnai nuomojamas automobilis. TurboNuoma.lt siūlo rinktis tinkamą automobilį su kuriuo bet kuri kelionė bus saugi ir be rūpesčių. Kad viskas vyktų taip, kaip įsivaizduojate, reikia žinoti, kaip viskas turi būti. Tik atidžiai renkantis tinkamiausią pasiūlymą galima išsirinkti tokį, kuris bus be paslėptų mokesčių ar papildomų sąlygų.

Norėdami išsinuomoti automobilį apsilankykite čia ir peržvelkite pasiūlymus. Šiuo metu labai daug nuomos įmonių siūlo nuomotis automobilius tiek trumpam laikotarpiui, tiek ir ilgam. Jums reikia pagalvoti, kas jums tinkama. Suradus tinkamą pasiūlymą reikės atidžiai skaityti sąlygas. Tai būtina daryti, nes kiekviena nuomos bendrovė turi nusistačius savo sąlygas. Ypatingai atidžiai reikia skaityti tuos pasiūlymus, kurie skelbia, kad nuomoja labai pigiai, pavyzdžiui, 5 – 8 eur dienai. Neretai sąlygos būna tokios, kad tokiu atveju reikės mokėti didelį užstatą, kuris gali siekti 1000 – 1500 eur. Taip pat gali būti reikalaujama sumokėti viską tik kreditine kortele. Tiesa, gali nutikti ir taip, kad nuskaityta suma bus didesnė, nes tuo metu, kai sudarote nuomos sandorį, jūsų kortelėje nėra pakankamos sumos pinigų arba galite tiesiog likti be nuomojamo automobilio. Taigi, būkite atidūs ir skaitykite sąlygas.

Draudimas automobiliui yra būtinas. Kai kurios bendrovės draudimo kainą jau būna įskaičiavę į nurodomą dienos nuomos kainą. Tiesa, reikia apie tai sužinoti iš anksto. Gali būti tokių situacijų, kai atvykus pasiimti išnuomoto automobilio paaiškėja, kad už draudimą reikia mokėti atskirai. Tiesa, dažniausiai tuomet draudimo kaina būna daug didesnė, nei būtų tuo atveju, kai draudimas įskaičiuotas į nuomos kainą. Tiesa, pavyzdžiui, jums reikia išsinuomoti automobilį užsienio šalyje, tai gali nutikti taip, kad už draudimą vis tiek teks mokėti atvykus pasiimti automobilio, nors mokant už nuomą jau sumokėjote už draudimą. TurboNuoma.lt siūlo palankesnes sąlygas, nei daugelis kitų nuomos bendrovių, todėl norėdami rasti tinkamiausią pasiūlymą turėtumėte peržiūrėti skirtingus pasiūlymus ir kainas. Taip pat būtina atidžiai išsiaiškinti visas sąlygas, todėl apsilankykite čia ir viską sužinosite.

Kiekviena automobilių nuomos kompanija siūlo skirtingus automobilius, kainas ir sąlygas. Dėl šių priežasčių kiekvieną kartą nuomojantis būtina viską perskaityti. Tai yra būtina sąlyga tam, kad žinotumėte, kuris pasiūlymas iš tiesų yra geriausias. Taip pat galima ieškoti atsiliepimų pagal kuriuos lengviau bus išsirinkti tinkamą bendrovę iš kurios nuomositės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *