Ką randame prie durų?

Kai perkate used doors, ar pagalvojate, kiek daug jau jos nugyveno, kiek galbūt spėjo pamatyti? Tikriausiai apie tai nesusimąstote, bet tai nėra nieko blogo. Šį kartą kalbėsime apie radinius, kurie yra paliekami prie front door. Kartais būna, atsikeli ir randi prie durų kažką padėta, o kartais nori, kad būtų, bet nebūna. Ką mes kartais randame prie durų arba ką randa kiti žmonės?

Paštas

Jeigu jūsų paštininkė jus pažįsta, jai galbūt nebus bėda jūsų siuntinius palikti tiesiog prie durų. Ypač, jeigu kaimynystė saugi. Aišku, Lietuvoje, neradus šeimininkų, dažniausiai paštas nepaliekamas, o tik įmetamas tas lapelis, liepiantis ateiti pasiimti savo siuntinio. Tačiau užsienyje jūs visą laiką galite matyti prie žmonių namų primėtytų dėžių, nes dėl kažkokių priežasčių saugioje kaimynystėje yra nuolat pamėtomos tos dėžės.

Kalėdų senio dovanos

Durys - kokios geriausios?Ar buvo nors kartas jums vaikystėje, kai Kalėdų senelis dovanas paliko už durų? Kiekvienam vaikui Kalėdų rytą yra nuostabu ieškoti dovanų, ir kaskart jos turi būti skirtingoje vietoje – tada būna daugiau azarto ir to stebuklo jausmo. Kartais Kalėdų Senis palieka tiesiog už durų. Tada supranti, kad jis tikrai čia buvo, aš jo nemačiau, nes jis praėjo lauke.

Pienas

Daugybėje vietų žmonės vis dar propaguoja natūralų kaimišką pieną ir tas atvejis, kai kas rytą atvažiuoja moteris iš kaimo ir visiems palieka pieno, vis dar vyksta. Galima ir daugiabučių skelbimų lentose pamatyti skelbimus apie pieno atvežimą, galima ir pastebėti, kad mažesniuose miestuose septintą ryto tikrai kažkas atveža pieno. Kaip jis paliekamas, būna susitarta pačių žmonių. Vieni žmonės už durų palieka stiklainį, kurį pieno atvežėjai pasiima, o vietoje jo palieka sklidiną. Kitiems žmonėms būna tiesiai į stiklainį ir įpilamas tas pienas. Tie, kas nenori naudoti stiklo, nes bijo, kad susidaužys, gali tiesiog naudoti plastikinius butelius. Paprastai karvės melžiamos labai anksti ryte, tai ir pienas dar šiltas išvežiojamas anksti. Žmonės, prabudę savo namuose, už durų randa šviežią pieną.

Tai, ką atneša kaimynas

Dar įdomesni radiniai yra tie, kuriuos draugiški kaimynai vieni kitiems palieka už durų. Tarkime, galima palikti už durų kokių krapų ar petražolių, jeigu eini į savo daržą ir per daug prisiskini. Derlius tarp kaimynų dažnai yra paliekamas, ir tai laikoma įprastu bei gražiu gestu. Taip pat gali kaimynas palikti kokią lentą ar padangą, ką tik reikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *