Investavimo horoskopas

Galbūt jūs esate investuotojas finansų rinkose, ir toks dalykas kaip MetaTrader prekybos terminalas jums yra puikiai pažįstamas. Tai jeigu investuojate, nebūtinai galite vadovautis finansinėmis prognozėmis. Kartais sunku suprasti, kur slepiasi sėkmė, o toks dalykas, kaip investavimas tampa irgi žaidimu prie ruletės. Sėkmei kartais svarbios žvaigždės, lemiančios mūsų likimus. Tad ką investuotojams šiais metais žada dangaus kūnai ir horoskopai? Štai trumpas keliųzodiako ženklų finansinis horoskopas, kuris jums padės nuspręsti, kur geriausiai investuoti.

Avinas

Šiais metais investuojantiems avinams kaip niekad tiks pasakymas "avinėli pasipurtyk". Iš tiesų, jeigu avinas eis įprasta vaga, jeigu bandysis laikytis nuoseklaus plano, tai geriausiu atveju jis pasieks neutralų rezultatą. Tačiau labai sėkmingo investavimo tokiu atveju nesitikėkite. Veneros planetai esant Saulės įtakos zonoje, reiškia, kad rami gyvenimo tėkmė nepalanki. Todėl avinui iš tiesų prireiks supurtymų – staigių ir spontaniškų posūkių, tik tada, jiems esant, ir avinėliui deramai pasipurčius, bus galima išvysti tą pinigų lietų.

Jautis

Jautis, priešingai, turės iš visų jėgų laikytis savo numatytų investavimo plano. Jam nederėtų rinktis kitų finansų rinkų ar investavimo strategijų. Mėnulio pilnaties laiku nusimato labai intensyvūs svarstymai, tačiau dangaus kūnai bus palankūs ir tikriausiai jaučio užsispyrimas leis pasiekti tikslą. Geras ženklas, jeigu investuojant rytais jūsų finansinė nauda bus didesnė, o vakarais nukritusi maždaug 1 procentu. Blogas ženklas – jeigu pamesite piniginę.

Dvyniai

Šiais metais pirmoji metų pusė dvyniams finansų rinkoje nebus sėkminga. Tačiau kita metų pusė tarsi parodys savo antrąjį veidą ir viskas labai gerai seksis. Tai žinant, derėtų atitinkamai susiplanuoti laiką ir didesniąją investavimo dalį pasilikti būtent metų pabaigai. Jeigu laikysitės tokio horoskopo, šampaną Naujų metų vakare šausite tikrai su dideliu pergalės džiaugsmu.

Vėžys

Vėžiui labai vertėtų šiais metais į investavimo rinkas eiti ne vienam. Šis ženklas visoje veikloje paprastai nemėgsta dirbti vienas, tačiau šį kartą dar ir akivaizdu, jog reikėtų pasistengti surasti sau komandą. Geriausia, jeigu komandoje dirbtų tokie žmonės, kurie turi gerą energetinį lauką. Tiktų per pilnatį gimę Skorpionai, Šauliai, arba priešpilnio bei delčios metu gimusios Svarstyklės. Reikėtų investavimo paslapčių jokiu būdu nepatikėti Mergelės ženklo atstovams. Geras ženklas, jeigu apie jus gerai atsilieps Žuvų ženklo investuotojai. Turėkite aplink save tikrai patikimą ir gerą komandą, tada pamatysite, kaip jums pradės šypsotis sėkmė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *