Gėlių pristatymas: galimybė nudžiuginti mylimąją

gėlės internetu„Rožės įskiepija meilę gamtai, o spygliai – pagarbą“ (A.Ligov)

Vestuvės, krikštynos, artimųjų gimtadieniai, galiausiai, tokios šventės kaip Valentino diena ar kovo 8-oji – progos, kurioms įprasminti mes perkame gėles. Rodos, jokia dovanėlė nebus išbaigta, jei šalia jos nesipuikuos nuostabi gėlių puokštė. Ir net nebūtinai rožės, kurios jau tampa kiek nuvalkiotu būdu pasakyti: „aš tave myliu“, nes egzistuojant tokiam plačiam asortimentui – būtina apsidairyti kiek plačiau. O kas gali būti dar nuostabiau už baltų lelijų puokštę? Tik tai, kad jos būtų paimamos iš profesionalių muzikanto rankų. Skamba kaip pasakoje ir sunku patikėti, kad kas nors keliauja į muzikos mokyklas ieškodamas profesionalaus smuikininko? Išties, viskas kur kas paprasčiau, nei galėjote įsivaizduoti. Gėlių pristatymas, tai paslauga, kuri pagal kišenę labai minimali, o džiaugsmas, kurį gaus gėlių gavėjas, bus tiesiog neapčiuopiamas.

Kai kurie mano, kad gėlių pristatymas į namus yra bereikšmė paslauga, kadangi nuvažiuoti į prekybos centrą ir įsigyti norimą puokštę gali kiekvienas. Tam nereikia nei ypatingų žinių, nei daug papildomo laiko, kadangi Lietuvoje floristų teikiamas paslaugas galima rasti beveik ant kiekvieno kampo. Visgi, daugeliu atveju gėlių pristatymas remiasi ne į tingėjimą keliauti viešuoju transportu iki prekybos centro, o paprasčiausiai siekiant pradžiuginti savo antrąją pusę, kai ji to net nesitiki.

Kodėl minime būtent antrąsias puses? Nes statistika rodo, kad vyrai dažniausiai gėles perka savo moterims, ne mamoms, draugėms ar sesėms… Juk kartais viena maža gėlytė gali žmogui pakelti nuotaiką visai dienai, o gėlių pristatymas ypač paklausus, kuomet vieno iš mylimųjų nėra namuose, tiksliau, pastarasis yra išvykęs į, vadinamąsias, komandiruotes.

Gėlių pristatymas labai paprasta procedūra, kuri nereikalauja daug laiko. Paprasčiausiai, susiraskite telefono numerį tos įstaigos iš kurios planuojate užsisakyti paslaugą, paskambinkite. Paaiškinkite, kokios gėlių puokštės norite ir suteikite papildomą informaciją apie puokštelės „priedus“. Tiksliau: galbūt jums reikalingas atvirukas, kuriame būtų parašyti širdžiai meilūs žodžiai, galbūt norite, kad gėles moteriai į rankas įteiktų profesionalus gitaristas? Kiekviena firma siūlo savas paslaugas.

Kartais, visgi, dvejojama ar geriau vykti į saloną, ar užsisakyti gėles. Kai kurie mano, jog internete pateikiamos puokščių nuotraukos ne visada atitiks kokybę. Tačiau mes drąsiai galime patvirtinti, kad jokia firma nerizikuos savo vardu atveždama nuvytusias gėles.

Padaryti žmogų laimingą yra taip paprasta. Jei viskas mūsų rankose, kodėl mes jomis nesinaudojame?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *