Gėlių pristatymas: dažniausiai užduodami klausimai

Gėlės į namus šiandien vis labiau populiarėja: ne visada turime galimybę patys pasveikinti mums brangius asmenis, o kartais tiesiog norima juos nustebinti ir be jokios progos. Gėlių pristatymas į namus gali būti puikia staigmena visiems mums brangiems asmenims, kuriems norime parodyti dėmesį. Taigi, kai viskas vyksta, ir ką reikia daryti, norint nustebinti mylimą asmenį?

gėlių pristatymasGana dažnai klausiama, kokios gėlės gali būti pristatomos į namus, tačiau tam, atrodo, jokių ribų nėra: tai gali būti ir visų mėgstamos rožės, skintos, vazoninės gėlės, taip pat ir puokštės, kurios gali būti komponuojamos bet kuriai progai, taip pat ir vestuvėms.

Kaip užsakyti gėles?

Tą galite padaryti dvejopai: užpildę kontaktinę formą internetiniame puslapyje arba paskambinę nurodytu kontaktiniu numeriu. Kiekvienas klientas gali pasirinkti sau tinamiausią užsakymo būdą. Gėlių pristatymas gali būti pasirenkamas: kadangi gėlės gali būti pristatomos septynias dienas per savaitę, galite rinktis, kurią dieną gėlės turėtų būti pristatytos.

Jei dėl gėlių užsakymo kreipsitės bendrovės darbo metu, gėlės gali būti pristatomos dar tą pačią dieną, jei bus atliktas apmokėjimas. Paprastai tos pačios dienos užsakymai priimami iki pietų, taigi, tai turėtumėte turėti omeny.

Kiek kainuoja gėlių pristatymas?

Paprastai tai nekainuoja papildomai, tačiau užsakymo suma neturėtų būti mažesnė nei 70 litų.

Kaip apmokėti užsakymą?

Jei neturite laiko keliauti į gėlių saloną, ir norite, kad gėlės būtų pristatytos jums į namus (pavyzdžiui, esate pakviesti į vestuves, ir norite gėles gauti tam tikrą dieną), apmokėti užsakymą galėsite ir grynaisiais pinigais. Jei užsakinėsite gėles kitam asmeniui į namus, tuomet atsiskaityti galėsite pavedimu.

Ką daryti, jei norima sukomponuoti puokštę pagal savo skonį?

Jei norite, kad puokštė būtų sukomponuota taip, kai norite jūs, galite papasakoti, kaip sukomponuoti puokštę – bus atsižvelgta į visus jūsų pageidavimus.

Taigi, gėlių užsakymas į namus gana dažnais atvejais gali būti pačiu geriausiu sprendimu. ne visada turime lako nuvykti į gėlių saloną, taigi, gėles galima užsisakyti tiesiog į namus, ir taip sutaupyti savo brangaus laiko, kurio, deja, turime vis mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *