Gėlių pirkimas internetu: privalumai ir trūkumai

Vis dažniau žmonės perka gėles, todėl tampa aktualus klausimus susijęs su tinkamos parduotuvės pasirinkimu. Gėlių Fėja siūlo gėles pirkti šiuolaikiškai ir pirmenybę teikti greitam pirkimui. Vis dėl to, daugelis nesiryžta internetu pirkti gėlių, todėl siūloma iš arčiau susipažinti su tokio pirkimo privalumais ir trūkumais.

Gėlės pagal užsakymąPradėkime nuo privalumų, kuriuos vertina tie pirkėjai, kurie perka tokiu būdu. Gėlių Fėja – gėlės į namus Kaune pristatomos tada, kai tik pageidauja pirkėjas. Tai labai patogu, nes perkant gėles internetu galima užsakyti jų pristatymą tam žmogui, kuriam norite, kad jos būtų įteiktos. Labai dažnai šiomis paslaugomis naudojasi emigrantai ar tiesiog tie žmonės, kurie gyvena Lietuvoje, tačiau nori nudžiuginti kitame mieste gyvenantį žmogų. Tiesa, dėka emigrantų ši paslauga itin išpopuliarėjo ir atsirado daug pardavėjų, kurie teikia tokias paslaugas. Patogus būdas iš bet kurios pasaulio vietos užsakyti gėles, kad jas įteiktų mylimai moteriai ar pasveikinti mamą su gimtadieniu. Viskas dabar įmanoma. Nesvarbu kokia proga ir kam norite įteikti gėles, jums tereikia turėti internetą ir užpildyti užsakymo formą.

Vienas iš didžiausių privalumų – laiko taupymas. Perkant internetu mes sutaupome laiko. Nereikia vaikščioti po skirtingas gėlių parduotuves ir peržiūrėti daugybės gėlių ir puokščių. Jums tereikia atsiversti patikusios gėlių parduotuvės elektroninę parduotuvę ir rinktis iš siūlomų kategorijų. Jos gali būti suskirstytos pagal progą, gėlių rūšį, pateikimo formą ar kainą. Pirkti užtrunka daug mažiau laiko, nes viena yra vaikščioti po gėlių parduotuvę ir rinktis iš daugybės gėlių, o visai, kas kita rinktis iš reikiamų kategorijų. Jūs taupote laiką ne tik vaikščiojimui po parduotuves, bet ir tam, kad nereikia peržiūrėti visas gėles, o žiūrite ir renkatės tik iš tų, kurios reikalingos. Gėlių Fėja siūlo labai patogiai suskirstytas gėles, todėl paieškos truks trumpai.

Prie trūkumų reikia priskirti neturėjimą galimybės apžiūrėti gėlių. Tiesa, jei perkama iš geros elektroninės gėlių parduotuvės, tai nuotraukos būna labai geros kokybės, o ir jie atsakingai parenka tik šviežias ir gražias gėles pardavimui. Kitas trūkumas – didesnė kaina, tačiau už ją jūs gaunate laiko taupymą ir gėlių pristatymą į namus.

Pagalvokite, kas jums svarbiau ir pagal tai rinkitės tinkamiausią vietą, kurioje pirksite. Už patogumą taupyti laiką ir užsakyti pristatymą galima, ir sumokėti daugiau, juk jums nereikia niekuo rūpintis, tik išrinkti tinkamas gėles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *