Elektroninės svarstyklės

Elektroninės svarstyklės buityje gali būti naudojamos gana plačiai – pradedant nuo kūno masės svoriomatavimu, ir baigiant gana mažo svorio objektais. Kartais tam tikro tipo svarstyklės yra nepakeičiamos vienokioje ar kitokioje darbo srityje: be jų neišsiverčia nei prekybininkai, nei auto mechanikai, nei juvelyrai. Taigi, tokiais atvejais reikalingos gana specifinės svarstyklės, kurios leidžia kuo tiksliau nustatyti reikalingą svorį.

Elektroninės svarstyklėsJuvelyrai niekaip neišsiverstų be juvelyrinių svarstyklių – jiems itin svarbu nustatyti reikiamą medžiagų kiekį bei pasverti jau pagamintos produkcijos masę. Juvelyrinės svarstyklės yra aukščiausios (I) klasės, ir jų tikslumas yra maksimalus. Be jų neišsiverčia lombardo darbuotojai, juvelyrai, taip pat ir juvelyrinių dirbinių darbuotojai bei kitoje panašioje veikloje dirbantys asmenys. Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad kiekvienas asmuo, dirbantis tokioje srityje, tiesiog privalo turėti sertifikuotas svarstykles juvelyriniams dirbiniams sverti, taigi, kartais iškyla klausimas, kur tokių svarstyklių galima įsigyti?

Atsakymas būtų vienareikšmis – tik specializuotų svarstyklių parduotuvėse. Nors įvairios paskirties svarstyklių galima įsigyti ir turguje ar dar kur kitur, tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad svarstyklės turi būti sertifikuotos. Kartais žmonės, norėdami sutaupyti, tokias svarstykles įsigyja ir per skelbimus, tačiau tai tikrai ne visada pasiteisina – ne visada galite būti užtikrinti, kad jums parduodamas daiktas tikrai yra originalus ir atitinka reikalavimus. Taigi, juvelyrines svarstykles tokiu būdu pirkti ganėtinai pavojinga, ir daug geriau investuoti kiek daugiau pinigų ir įsigyti svarstykles iš patikimų pardavėjų.

Juvelyrinių svarstyklių kaina nėra tokia didelė, kaip gali atrodyti – naujas sertifikuotas svarstykles galite įsigyti ir už nepilnus septynis šimtus litų. Tokios svarstyklės paprastai sveria 0,1 g tikslumu, taigi, galėsite tiksliai pamatuoti juvelyrinių dirbinių svorį. Taip pat jums nereikės jaudintis, kad svarstyklės suges – joms teikiama vienerių metų garantija, ir gedimo atveju jums svarstyklės bus pataisytos visiškai nemokamai. Šiandien svarstyklės gali būti sėkmingai remontuojamos, taigi, tikėtina, kad įsigytos specialios svarstyklės jums tarnaus daugelį metų. Perkant svarstykles iš kitų prekybos vietų (pavyzdžiui, turguje ar per internetinius skelbimus) gali sugesti praktiškai bet kada, nes jums nebus suteikta garantija. Taigi, juvelyrinės svarstyklės gali būti perkamos tik specializuotose parduotuvėse – jums nereikės jaudintis dėl garantijos ar sertifikato galiojimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *