Durys

Faneruotos durys patikimos, jos pasižymi geometrinių parametrų nepažeidimu. Įtakos turi temperatūros svyravimai. Durys, kurios pagamintos iš masyvo, esant nepastoviai oro temperatūrai, gali keisti geometrinius parametrus. Faneruotos neleis, kad taip nutiktų. Tai vienas iš privalumų, kuris būdingas. Galima rasti ne tik standartines, bet ir įdomesnes, retesnes. Nestandartinės faneruotos durys siūlo ne kiekvienas gamintojas, tačiau jas galima nesunkiai rasti. Galite užsiimti paieška internete, kur rasite ne vieną pasiūlymą. Faneruotos gali būti ne tik buto durys, bet ir vidaus durys. Toks pasirinkimas yra saugus, daugelis to ieško. Nesudėtingai galite rasti duris, kurios yra saugios ir tvirtos suvedę frazes – security doors, panic rooms, saugios durys.

Faneruotos durys apsaugos nuo vagių. Nekviesti svečiai ne taip lengvai paklius į jūsų butą ar namą, kada jūsų nebus namie. Tokios durys yra saugios, o tai labai svarbu kiekvienam šeimininkui, kadangi nei vienas nenori prarasti savo turto. Svarbu yra tai, kad faneruotos durys pasižymi ilgesne eksploatacija nei, tarkim, laminuotos durys. Skirtumas gali būti gana žymus.

Faneruotos durys gana populiarios, gyventojai tiek butų, tiek individualių namų renkasi tokias lauke ar viduje. Nepamirškite, kad pasirinkus tokias duris teks jas prižiūrėti, kad ilgiau tarnautų. Ne retai nutinka taip, kad montavimo darbai vykdomi ne iš karto, kada įsigyjate duris. Jas laikykite iki montavimo horizontalioje padėtyje, paviršius nelygus neturėtų būti. Priešingu atveju jos gali deformuotis. Nelaikykite arti prietaisų, kurie skleidžia šilumą. Faneruotos durys, taip pat, nemėgsta skersvėjų. Nesumontuotas duris slėpkite nuo tiesioginių saulės spindulių, kadangi jie gali pakenkti. Dangos spalva gali netolygiai pakisti, o tai tikrai nepuošia. Neskubėkite išiminėti iš gamyklinės pakuotės, verčiau iki montavimo palikite joje.

Durų kainos gali būti įvairios. Dažniausiai tai priklauso nuo dydžio. Durys gali būti didesnės arba mažesnės, čia jau priklauso nuo poreikio. Paprastai siūlomos standartinių dydžių durys, kadangi jos labiausiai perkamos. Kiek kainuos durys priklauso ir nuo modelio. Brangiau gali tekti mokėti už įdomesnes, dekoruotas. Mažų kainų medžiotojams puikiai tinka laikas kada vykdomos akcijos. Jų metu galite įsigyti pigiau nei įprastai. Nuolaidos gali būti taikomos, norint išparduoti prekes, švenčių progomis. Pasirinkite tik geriausius sprendimus, nepriekaištingą kokybę ir geriausią kainą. Visada prisiminkite, kad durys turi būti ne tik gražios, bet ir saugios bei tvirtos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *