Dizainas

Žodis „dizainas“ kilęs iš anglų kalbos, kuris reiškia – konstruoti projektuoti. Tai meno (plastinio) šaka. Konstruojami įvairūs gaminiai, formuojama gyvenamoji aplinka. Dizaino dėka galima sukurti įvairias menines subtilybes. Dizainas skirstomas į:

  • Pramoninį.
  • Grafinį.

DizainasPramoninis dizainas – tai masiniu būdu gaminamų daiktų konstravimas (meninis) bei projektų įgyvendinimas.

Grafiniu dizainu vadinamas informacinių priemonių grafinis apipavidalinimas. Toks dizainas taikomas kuriant įmonių logotipus, piktogramas, afišas, plakatus, įmonės vaizdinį stilių. Tai atsakingas darbas, reikalaujantis kūrybos bei idėjų, žinoma, žmogus, kuris kuria, turi turėti ne tik sugebėjimų, bet ir atitinkamą žinių bagažą. Sukurti įvaizdį įmonei nėra paprasta. Nereikėtų pamiršti, kad gali būti ne viena korekcija. Dažnai pasitaiko, kad klientai ne visada žino kaip konkrečiai turi atrodyti logotipas, firminis stilius. Grafikos dizainas reikalauja nemažai kantrybės. Jei apsiimate padaryti dizainą, apsišarvuokite kantrybe, kadangi didelė tikimybė, kad jūsų darbas nebus tinkamas iš pirmo karto.

Dizainas reikalingas daugelyje sričių, be jo neišsiversite. Gali būti išskiriamos dar dvi savarankiškos dizaino šakos:

  • Drabužių dizainas.
  • Baldų dizainas.

Dizaineriai gali sukurti stebuklus. Tinkamai atliktas kūrybinis darbas gali paprasčiausius daiktus paversti stulbinančiais. Pavyzdžiui, iš paprastų medžiagų galima sukonstruoti drabužius, kurie bus ne tik išskirtiniai, bet ir atrodys prabangiai. Šiandieną daugelis nori atrodyti ne taip, kaip visi. Išsiskyrimas iš minios nesvetimas daugeliui. Originalumas mėgiamas ir vertinamas.

Norėdami namuose turėti nestandartinius baldus galite, taip pat, kreiptis pagalbos į dizainerius, kurie jums jums parengs projektus. Kuriant dizainą baldams parenkamos atitinkamos spalvos, formos, medžiagos. Kiekviena detalė yra svarbi – tai dizaino dalis. Turėdami tinkamai sukurtus baldus galėsite puikiai įsirengti butą ar namą, turėti stulbinantį interjerą.

Dizainas yra svarbus įmonėms. Kuriant įvaizdį yra svarbios spalvos, šriftai, šūkiai. Tai, tarsi, įmonės veidas. Tinkamai atliktas grafinis dizainas jūsų kompanijai gali atnešti daug sėkmės. Apsilankykite http://www.graphicdesigner2b.co.uk/, čia išdėstę savo pageidavimus, gausite puikių pasiūlymų. Įmonės logotipas, stilius traukia klientų dėmesį. Kurdami įmonei dizainą netaupykite. Tai investicijos, kurios atsipirks. Logotipas yra svarbus atributas. Stenkitės, kad jis nebūtų sudėtingo dizaino, kadangi jis bus naudojamas gana dažnai. Gaminant reklaminę įmonės atributiką logotipas gali būti dedamas ant įvairių daiktų (tušinukų, pieštukų, puodelių ar kitų). Technologinės galimybės ne visada leidžia naudoti pereinančias spalvas, labai smulkias detales. Tai reikėtų numatyti iš anksto.

Dizaino kaina

Kainos nėra apibrėžtos, kadangi tai yra kūrybinis darbas. Viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų. Jei norite tiesiog panaudoto jau sukurtą logotipą ir parašyti informaciją, kūryba gali kainuoti labai nedaug (maždaug nuo 20 – 50 litų). Sudėtingesnis dizainas gali kainuoti tūkstančiais. Kaina priklauso nuo daugelio niuansų. Dizaineris išklausęs jūsų pageidavimus gali pateikti plirimenarius paskaičiavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *